...::Delije Srbija::...

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Hocemo kontinuitet!

Ići dole 
AutorPoruka
DelijeSrb
Admin
Admin

Broj poruka : 104
Omiljeni klub : Zvezda, Olypmpiakos
Datum upisa : 13.11.2008

PočaljiNaslov: Hocemo kontinuitet!   Ned Mar 15, 2009 11:23 am

U Medija centru Fudbalskog kluba Crvena zvezda, održana je konferencija za medije pred sutrašnju utakmicu 20. kola Jelen Superlige, između OFK Beograda i Crvene zvezde, na kojoj su govorili Čedomir Janevski i Nemanja Pejčinović.

Šef stručnog štaba Čedomir Janevski, nada se da će njegovi igrači odigrati još bolje nego u prva dva kola nastavka šampionata i da mogu da odigraju celu utakmicu u istom ritmu.

“Ulazimo u finiš drugog kruga prvenstva i očekuju nas tri utakmice, sutra na Staroj Karaburmi, a onda i protiv Čačka i na Banjici. Ako želimo da nastavimo trku za vrh tabele, moramo da idemo na ukupno 9 bodova.
Sutrašnji beogradski derbi je za nas izuzetno važan. Ne smemo da podcenimo protivnika, koji je sastavljen od mladih i ambicioznih igrača koji hoće da se nadigravaju. Oni hoće da se dokazuju baš u derbi utakmicama, koje se igraju u Beogradu.

Ne smemo da uđemo u utakmicu opušteno, jer ako tako započneš meč, uvek je moguće iznenađenje. Ipak, u to ne verujem, zbog mojih igrača, koje moram da pohvalim za rad ove nedelje po veoma teškim uslovima.
Ako to pokažu i prenesu na utakmicu sa OFK Beogradom, nećemo imati problema. Recept je da od prvog minuta igramo ofanzivno, a ne malo opuštenije kao protiv Napretka. Ukoliko postignemo na vreme gol, sami ćemo sebi olakšati posao.

I navijači i mi očekujemo da se ne desi kao u poslednjoj utakmici, da prvih 20 minuta odigramo slabije. Verujem da možemo da odigramo prvu utakmicu ovog proleća u kontinuitetu svih 90 minuta.” – rekao je Čedomir Janevski.

Nemanja Pejčinović, naš odbrambeni univerzalac ističe da njegovi saigrači i on mogu već sutra da podignu igru i nivo forme na stepenik više i da očekuje da Zvezda protiv OFK Beograda drži sve u svojim rukama.

“Sutra igramo sa jednom veoma mladom i perspektivnom ekipom. Pokazali su se u prošlom kolu, kada su remizirali u gostima sa trenutno drugoplasniranim timom na tabeli.
Dobro radimo u poslednje vreme i verujem da će me to pokazati sutra protiv OFK Beograda. Ako budemo ponovili igru iz najboljih perioda iz prve dve utakmice, mislim da se pitanje pobednika neće dovesti u pitanje.

Znam da će sutra biti lepo vreme i uslovi za igru, tako da se nadam velikoj podršci naših navijača.” – kaže Nemanja Pejčinović

Utakmica na stadionu OFK Beograda počinje u 13 časova i 30 minuta, a cene karata su sever 400 i zapad 500 dinara.

Na našem sajtu imaćete priliku kao i uvek da pratite tektualni prenos, dok direktan video prenos nismo u prilici da Vam omogućimo zbog tehničkih razloga.

Pozivamo sve naše navijače da dođu sutra na utakmicu i podrže Crvenu zvezdu u beogradskom derbiju sa “Romantičarima”.

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://delije-srb.5forum.net

Hocemo kontinuitet!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...::Delije Srbija::... :: FK, RK, KK Crvena zvezda :: ...::FK Crvena Zvezda::...-
Skoči na: