...::Delije Srbija::...

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Delije dale vetar u ledja

Ići dole 
AutorPoruka
DelijeSrb
Admin
Admin

Broj poruka : 104
Omiljeni klub : Zvezda, Olypmpiakos
Datum upisa : 13.11.2008

PočaljiNaslov: Delije dale vetar u ledja   Čet Feb 26, 2009 10:56 pm

Današnji trening, koji je odrađen na pomoćnom terenu, obeležila je neverovatna podrška više od 3500 Delija, koji danas slave Svetog Simeona Mirotočivog i koje su došli da podrže naše prvotimce pred „večiti derbi“ u subotu.
Trening su zajedno posmatrali predsednik Kluba Dobrivoje Tanasijević – Dan Tana, potpredsednik Vladimir Jugović, generalni sekretar Saša Kozić i sportski direktor Ilija Ivić.

Početak treninga bio je rezervisan za centaršuteve sa jedne i druge strane uz završni udarac na gol, a veći deo treninga bio je posvećen igri na dva gola na skraćenom terenu.
Igrači su bili podeljeni u tri ekipe od po 8 igrača i rotirali su se posle određenog vremena, kako bi svi imali priliku da igraju jedni protiv drugih. I navijači su se dogovorili i podelili da svaki deo tribine navija za jednu ekipu, kako bi svi imali pođednaku podršku. Svaki lep potez, a naročito gol, bio je ispraćen ovacijama svih Delija.
Trening su odradili svi igrači, a jedino je oporavljeni Ognjen Vranješ radio individualno.

Na samom kraju treninga, Delije su uručili poklon sliku našim igračima i još jednom pokazali da su svim srcem uz naš tim i igrače. Igrači i stručni štab dobili su gromoglasnu podršku i aplauz, koji im je i uzvraćen.

Po završetku treninga, sportski direktor Ilija Ivić zajedno sa stručnim štabom na čelu sa Čedomirom Janevskim, kao i sa kapitenom Nenadom Milijašem i Ognjenom Koromanom, uveličao je slavu i slavlje Delija, na čemu su im naši verni navijači zahvalili.

Trening, koji je podsetio na onaj pred utakmicu sa Bazelom, sve igrače i trenere je ostavio bez teksta, a pogotovu novajlije.

„Fasciniran sam podrškom Delija. Još jednom su naši navijači pokazali zašto su jedinstveni i autentični. Zaslužuju jedno veliko hvala i verujem da će u subotu stvoriti još bolju atmosferu, koja će nas nadam se dovesti do pobede.“ – istakao je Čedomir Janevski.

„Naježio sam se. Nikada ovo u životu nisam video, a kamoli doživeo. Ovo je veliki podstrek za mene, kao i za ceo tim. Već duže vreme slušam priče o našim navijačima, a danas sam imao prvu priliku da se u to i uverim. Sada znam šta nas otprilike čeka u subotu, samo još u većem broju.“ – rekao je Džef Silva.

„Podsetilo me je na Brazil moram da priznam. Iako su tamo stadioni mnogo veći i ima mnogo više ljudi, ova podrška nije ništa manja. Neverovatno kakvu atmosferu su napravili. Video sam da jednostavno nije bilo mesta za više ljudi i da su se navijači nalazili sa svih strana. Stvarno, jedno veliko bravo za pravi podstrek pred derbi koji nas očekuje za dva dana.“ – zaključio je Fereira.

I ostale novajlije Abubakar, Parker i Isah, složile su se sa svojim kolegama. Srećni su što su doživeli takvu podršku na treningu i jedva čekaju da vide to i na stadionu, kada navijači budu u većem broju.

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://delije-srb.5forum.net
Ushko
Junior member
Junior member

Broj poruka : 44
Godina : 36
Omiljeni klub : Red Star
Datum upisa : 23.01.2009

PočaljiNaslov: Re: Delije dale vetar u ledja   Pet Jul 31, 2009 2:06 am

Prelepa atmosfera zaista cheers
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Delije dale vetar u ledja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...::Delije Srbija::... :: FK, RK, KK Crvena zvezda :: ...::FK Crvena Zvezda::...-
Skoči na: