...::Delije Srbija::...

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Milijaš - Mirnoćom do uspeha

Ići dole 
AutorPoruka
DelijeSrb
Admin
Admin

Broj poruka : 104
Omiljeni klub : Zvezda, Olypmpiakos
Datum upisa : 13.11.2008

PočaljiNaslov: Milijaš - Mirnoćom do uspeha   Sre Feb 25, 2009 9:17 pm

Nenad Milijaš. Karika kvaliteta našeg kluba. Igrač koji predstavlja tas na vagi za pobedničku stranu. Iskusni vezista u susret 135. večitom derbiju „loptu drži čvrsto na zemlji“. Ponovo promoviše baš taktiku kojom će naš klub pokušati da savlada večitog rivala.

- Mirnoća. Iskustvo me je naučilo da mirnija ekipa dobija derbi. Zvezda je to bila u prošlosti mnogo puta i to se odražavalo na rezultat. U prošli derbi smo ušli sa nekim teškim rečima i pretnjama. Sada se to neće ponoviti. Ja lično nikada nisam pretio niti sam voleo kad meni neko to radi. Poštujem svakog sportsistu koji je naspram mene i shodno tome se ponašam. Svi se mi borimo za pobedu na najbolji način koji poznajemo – kaže Nenad Milijaš.

Naš kapiten uverenja je da će se Zvezda na proleće razlikovati od jesenje Zvezde.

- Zadržana je okosnica tima, stigla su pojačanja i odradili smo sjajne pripreme. Nema razloga da ne mislim da će biti drugačije i bolje – kaže crveno-beli kapiten.

Nenad Milijaš se ni malo ne opterećuje predstojećom utakmicom sa Partizanom iako priznaje da je užasno važna.

- Derbija je bilo mnogo i biće ih još više, to je praznik našeg fudbala. Meč u kome svi uživamo. Zato ne treba neki od njih shvatati tragično, u ovom ili onom smeru. Ipak, ovaj je važan jer nas i Partizan deli sedam bodova i svašta može da se odluči na toj utakmici, ali i ne mora. Pobeda nam je potrebna, ali nećemo jurnuti ka njoj. Ponavljam, mirnoća će iznedriti pobednika 135. „večitog derbija“ – kaže Nenad Milijaš.

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://delije-srb.5forum.net

Milijaš - Mirnoćom do uspeha
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...::Delije Srbija::... :: FK, RK, KK Crvena zvezda :: ...::FK Crvena Zvezda::...-
Skoči na: