...::Delije Srbija::...

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Milijas na Kipru!

Ići dole 
AutorPoruka
DelijeSrb
Admin
Admin

Broj poruka : 104
Omiljeni klub : Zvezda, Olypmpiakos
Datum upisa : 13.11.2008

PočaljiNaslov: Milijas na Kipru!   Ned Feb 01, 2009 9:52 pm

Crvenu zvezdu će na Kipru tokom dve nedelje priprema predvoditi kapiten Nenad Milijaš. Najbolji igrač našeg kluba se posle dana boravka u Volfsburgu vratio na Marakanu i sada očekuje epilog eventualnih pregovora sa Bundesligašem. Osmeh na njegovom licu govori da ga bilo koji scenario zadovoljava.

- Istina je. Bio sam u Nemačkoj, malo više od 24 časa. Sreo sam se sa Feliksom Magatom i video stadion, infrastrukturu kluba. Što se mene tiče sve je u redu i sada čekam eventualan dogovor dva kluba – kaže Nenad Milijaš.

Propisi su u tom slučaju vrlo jasni. Čelnici Volfsburga imaju još malo vremena da ponudom zadovolje Crvenu zvezdu.

- Koliko ja znam prelazni rok ističe u ponedeljak 2. februara u ponoć. Do tada će se znati ostajem li ili idem. Dakle, treba još samo malo strpljenja.

Milijaš ga ima dovoljno.

- Mene ne remeti ni malo cela ova situacija. Moja glava i srce su u Crvenoj zvezdi kao i telo. Odlazimo na pripreme i jedva čekam da počne prvi trening. Spreman za narednu sezonu i maksimalno koncentrisan.

Mnogo stranaca je stiglo u naš klub ove zime ali Milijaš kaže da je to situacija na koju su „domaći“ igrači već navikli.

- Ima dosta stranaca ali to nije bitno. Gleda se samo kvalitet. Oni znaju u koliko su veliki klub došli i siguran sam da će to pokazati već na proleće – kaže Milijaš.

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://delije-srb.5forum.net
Nexy -NPCZ-
Admin
Admin

Broj poruka : 42
Datum upisa : 13.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Milijas na Kipru!   Pon Feb 02, 2009 2:27 pm

Odlazi on u zadnjim satima prelaznog roka 100%... To je sve zbog cene....

Pravda za Urosa!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Milijas na Kipru!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...::Delije Srbija::... :: FK, RK, KK Crvena zvezda :: ...::FK Crvena Zvezda::...-
Skoči na: