...::Delije Srbija::...

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Sisic - intervju

Ići dole 
AutorPoruka
DelijeSrb
Admin
Admin

Broj poruka : 104
Omiljeni klub : Zvezda, Olypmpiakos
Datum upisa : 13.11.2008

PočaljiNaslov: Sisic - intervju   Ned Feb 01, 2009 9:45 pm

Mirnes Šišić u crveno-belom. Taman kad je sportski direktor Ilija Ivić najavio da je prelazni rok završen za naš klub na Marakanu je „sleteo“ nekadašnji fudbaler Olimpijakosa. „Dribling u šesnaestercu“ našeg direktora zagolicao je maštu „Delija“ a snimak Šišićevih sposobnosti na popularnom sajtu „Ju tjub“ iznenada je dobio više hiljada novih posetilaca.

Odmah posle lekarskih pregleda u petak 30. januara i potpisa dvoipogodišnjeg ugovora novi Zvezdin fudbaler otišao je nazad u Atinu da spakuje kofere i produži na Kipar gde ga čekaju novi klupski drugovi.

- Upravo pakujem kofere i u ponedeljak sam na Kipru. Verujte da jedva čekam da se pridružim novim drugovima i da upoznajem ekipu polako, da postanemo prava celina – kaže Mirnes Šišić na odličnom srpskom jeziku.

Iskusni fudbaler (27) stigao je u jednom danu boravka u Beogradu da obiđe samo Marakanu.

- Video sam najvažnije. Zvezdin stadion. Bio sam u Muzeju i video pehar Kupa šampiona. Ja sam odmalena u crveno-belom dresu. Sećam se kako nam je svima kad smo bili mali idol bio svaki igrač iz generacije šampiona iz 1991. godine. Pančev, Prosinečki, Dejo i ostali su nam svima ulepšali detinjstvo. Zato sam i voleo što sam obukao dres Olimpijakosa jer je sličan, isti kao Zvezdin a znam i da dva kluba imaju bratske odnose, kao i navijači – potvrđuje Šišić da je Zvezdaš od malena.

Dolazak u voljeni klub za njega je poseban motiv.

- Desila mi se super pozitivna stvar. Hvala svima na poverenju i jedva čekam da počne prvenstvo jer mislim da možemo da stignemo Partizan bez problema.

Novi Zvezdin fudbaler objašnjava da najbolje partije pruža ako igra po krilu.

- Dok nisam došao u Olimpijakos igrao sam levo krilo u formaciji 4-4-2 ili 4-3-3. U Olimpijakosu sam igrao i desno i levo a u reprezentaciji Slovenije igram samo po desnoj strani. Mogu da igram na bilo koja od ta dva mesta.

O ekipi Zvezde Mirnes Šišić ne zna mnogo. Tek nekoliko imena.

- Znam za Lazetića, Gvozdenovića, Koromana i Milijaša. Ipak, za mene nema problema jer dobro govorim srpski i biće mi lakše nego ostalim novajlijama. Znam da je Zvezda dovela mnogo igrača ove zime ali ja verujem u Iliju Ivića i u kvalitet igrača i trenera. Sigurno je da ćemo svi opravdati poverenje navijača.

Kad je reč o navijačima Šišić je iskoristio priliku da se zahvali svima čije je komentare pročitao upravo na portalu našeg kluba.

- Video sam da sam odmah dobio veliku podršku i inetersovanje. Hvala svima i nadam se da ću se odužiti partijama u crveno-belom.

Broj na dresu Šišić još nije odabrao ali ima neke ideje.

- Meni broj na dresu ne znači mnogo, važnije mi je da igram dobro. Da ima golova i asistencija. Do sada sam u karijeri nosio „7“ a u Olimpijakosu „77“. Rekli su mi da će „sedmicu“ dobiti Gvozdenović što je u redu jer je on stariji i on je Zvezdino dete. Ponudili su mi „desetku“ a verovatno je i „77“ slobodan. Ne znam, videćemo, to stvarno nije važno toliko – kaže Šišić.

Srećno ti bilo i pobedonosno, već od 21. februara!!!

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://delije-srb.5forum.net
Ushko
Junior member
Junior member

Broj poruka : 44
Godina : 35
Omiljeni klub : Red Star
Datum upisa : 23.01.2009

PočaljiNaslov: Re: Sisic - intervju   Ned Feb 15, 2009 2:46 am

Pravo pojačanje konačno
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Sisic - intervju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...::Delije Srbija::... :: FK, RK, KK Crvena zvezda :: ...::FK Crvena Zvezda::...-
Skoči na: