...::Delije Srbija::...

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Stiže Pamesa, Pešić optimista

Ići dole 
AutorPoruka
doshke94
Guest
Guest

Broj poruka : 4
Datum upisa : 27.01.2009

PočaljiNaslov: Stiže Pamesa, Pešić optimista   Uto Jan 27, 2009 3:10 pm

Cibona je zaboravljena, a u Pionir stiže protivnik iz jedne od najjačih evropskih liga- španska Pamesa. Ekipa koju vodi Neven Spahija, a za koju nastupaju i Vule Avdalović i Kosta Perović trenutno zauzima poziciju na sredini tabele ACB lige. I pored toga što se radi o izuzetno kvalitetnom rivalu, trener crveno-belih Svetislav Pešić veruje u svoje izabranike:

"Imamo najmlađi tim od svih ekipa koje su ostale u Evrokupu. Ovakve utakmice su odlične za dalji razvoj naših igrača, jer smo na putu da igramo savremenu i kvalitetnu košarku. Očekuje nas važna utakmica, ne i oodlučujuća. Spremni smo, motivisani smo, a Španci su ekipa koja je veoma dobra ali nemaju kontinuitet. Radio sam tri godine u toj ligi, pratim zbivanja na Pirinejima i upoznat sam sa dešavanjima. Doveli su Nilsena koga sam i ja hteo dok sam radio u Evropi. Daglas je jedan od najboljih evropskih šutera, oni su tim sa desetoricom u rotaciji i koncentracija mora da bude maksimalna tokom svih 40 minuta. Znam da će nas sve to dodatno motivisati i pored toga što nas očekuje veoma težak raspored. ", kaže trener našeg tima.

Posle duela sa Pamesom, sledi put u Sarajevo (petak), a zatim i odlazak u Ukrajinu na duel sa Azovmašom.

"Mnogo toga nas očekuje do kraja sezone. Prošli smo mnogo toga, a pravi dueli su tek pred nama. Ovo nije alibi, ali raspored nam ne ide na ruku. Idemo utakmicu po utakmicu i da na svakom meču damo maksimum. Ono što me raduje, juče smo dobro trenirali, Tadija se polako vraća, Bakić takođe. Svaki igrač u ovakvom ritmu nam je važan. Pohvalio bih rad naših fizioterapeuta i doktorske ekipe, to su ljudi sa zlatnim rukama", rekao je Pešić

Utakmica Crvena zvezda-Pamesa počinje u 18 časova(RTS2), a cene karata ostale su nepromenjene- 200 i 500 dinara.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Ushko
Junior member
Junior member

Broj poruka : 44
Godina : 36
Omiljeni klub : Red Star
Datum upisa : 23.01.2009

PočaljiNaslov: Re: Stiže Pamesa, Pešić optimista   Uto Jan 27, 2009 11:30 pm

Sta je sa Kikanovicem, protiv Cibone i veceras ne moze da se sastavi. A i Pesic nagomilao igrace na cetvorci pa ga mozda i gusi to No
Nazad na vrh Ići dole
DelijeSrb
Admin
Admin

Broj poruka : 104
Omiljeni klub : Zvezda, Olypmpiakos
Datum upisa : 13.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Stiže Pamesa, Pešić optimista   Uto Jan 27, 2009 11:33 pm

Prvo poluvreme extra odigrano, treca cetvrtina onako, a zadnja haos... Unistili su nas u zadnjoj 30:11 ja mislim...

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://delije-srb.5forum.net
Ushko
Junior member
Junior member

Broj poruka : 44
Godina : 36
Omiljeni klub : Red Star
Datum upisa : 23.01.2009

PočaljiNaslov: Re: Stiže Pamesa, Pešić optimista   Uto Jan 27, 2009 11:41 pm

Mislim da je bilo 16 razlike za njih u zadnjoj, ma preslikana utakmica protiv Cibone
Nazad na vrh Ići dole
DelijeSrb
Admin
Admin

Broj poruka : 104
Omiljeni klub : Zvezda, Olypmpiakos
Datum upisa : 13.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Stiže Pamesa, Pešić optimista   Uto Jan 27, 2009 11:42 pm

Ja sam se i plasio toga, sta ce biti posle poluvremena...

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://delije-srb.5forum.net
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Stiže Pamesa, Pešić optimista   

Nazad na vrh Ići dole

Stiže Pamesa, Pešić optimista
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...::Delije Srbija::... :: FK, RK, KK Crvena zvezda :: ...::KK Crvena Zvezda::...-
Skoči na: