...::Delije Srbija::...

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Čedomir Janevski: "Stizemo crno-bele!"

Ići dole 
AutorPoruka
Nexy -NPCZ-
Admin
Admin

Broj poruka : 42
Datum upisa : 13.11.2008

PočaljiNaslov: Čedomir Janevski: "Stizemo crno-bele!"   Pet Nov 14, 2008 7:03 pm

Čedomir Janevski: Večiti rival beži nam devet bodova, a u igri su još 63 poena. Zato, ne odričemo se titule. Ipak, moj cilj je da ove sezone sa ekipom uzmem makar jedan od dva trofeja
Trener Crvene zvezde Čedomir Janevski veruje da njegov tim može da prestigne Partizan i u maju se okiti titulom šampiona Srbije, bez obzira na trenutni zaostatak od devet bodova! Makedonski stručnjak kaže da trenutno ima ambiciju da dovede crveno-bele do željene druge pozicije, a zatim se koncentriše na svrgavanje aktuelnog šampiona Srbije.
On je ponovio da će svoju misiju na „Marakani" smatrati uspešnom samo ako na kraju sezone osvoji bar jedan trofej i da se nada da će u zimskom prelaznom roku uprava kluba odlučiti da ne proda najboljeg igrača i kapitena Nenada Milijaša.

- Partizan, prema mom mišljenju, nije nedostižan! Ostalo je da odigramo još 21 meč, u opticaju je 63 bodova i sigurno je da gajimo ambicije da dođemo do prvog mesta. Međutim, kada sam došao u Crvenu zvezdu, jasno sam rekao igračima da ne treba da se opterećuju Partizanom. Svi su pričali kako oni beže deset ili 13 bodova, a mi smo u tom trenutku bili pretposlednji. Pa, ne može neko ko je završio prvi razred odmah da upiše gimnaziju. Nemam ništa protiv crno-belih, ali uveren sam da i mi možemo da pobeđujemo u kontinuitetu. Videli ste da su oni izgubili protiv Čukaričkog - istakao je Čedomir Janevski.

On je poručio da zna na kojim mestima treba pojačati konkurenciju, ali da nijedan igrač kod njega nije otpisan, iako je većina momaka iz „junske klase" (Vukobratović, Edgar, Maksimović, Dević i Jaković) juče trenirala s drugim timom.

- Napravio sam statistiku i došao do zaključka da samo Maksimović kod mene nije odigrao ni minut. On ima jaku konkurenciju u Blažiću, Lazetiću, Koromanu... Svi ostali su dobili šansu, ali uoči važne utakmice volim da radim sa 18 igrača. Sigurno je da nećemo da sečemo preko kolena tokom zime, jer je kod pojedinaca uočljiv strahovit napredak. Kada sam tek došao, svi su pričali da Some i Tričkovski ne mogu da postignu gol, a videli ste šta se sve desilo. Nekima je očigledno potrebno vreme da dokažu talenat. Zbog toga su nam potrebni igrači koji su bolji od ovih koje imamo i koji mogu da nam donesu kvalitet.

Pravda za Urosa!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Čedomir Janevski: "Stizemo crno-bele!"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Fly fishing only "Lim/Zlorečica" - Andrijevica
» Fly Fishing only "Tara - Kolašin"
» Fly tying contest "Top ten flies"
» Fly Fishing only "Lim/Ljuča" - Plav
» Photography contest "Musicarenje.net 2013" - Best photo of season 2012

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...::Delije Srbija::... :: FK, RK, KK Crvena zvezda :: ...::FK Crvena Zvezda::...-
Skoči na: