...::Delije Srbija::...

PrijemKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Konferencija novog predsednika

Ići dole 
AutorPoruka
DelijeSrb
Admin
Admin

Broj poruka : 104
Omiljeni klub : Zvezda, Olypmpiakos
Datum upisa : 13.11.2008

PočaljiNaslov: Konferencija novog predsednika   Pet Nov 14, 2008 6:53 pm

Predsednik Fudbalskog kluba Crvena zvezda Dobrivoje Tanasijević – Den Tana, održao je prvu konferenciju za medije nakon sinoćnjeg izbora. U otvorenom i srdačnom razgovoru sa mnogobrojnim novinarima, novi predsednik našeg Kluba, odgovarao je na brojna pitanja vezana za buduće funkcionisanje, poboljšanje finanskijske situacije i budući pravac u kojem Crvena zvezda treba da ide.

„Prvi plan mi je da u narednim danima sednem sa svim članovima Upravnog odbora i da se dogovorimo kako ćemo funkcionisati u budućnosti. Moja zamisao je da svi članovi budu jednoglasni i da svi budemo složni po svim pitanjima, kao i o tome ko će još činiti Upravni odbor. Za sada ima osam članova, a uz najskorije vreme UO biće dopunjen sa još preostalih sedam.

Na početku moramo da vidimo koliko će nam finansijski pomoći svi članovi UO, kao i sponzori. Kao što svi znamo trenutno nemamo generalnog sponzora, što je takođe jedno od pitanja za rešavanje u skorije vreme.
Isto tako, moramo već sada da se spremamo za zimski prelazni rok, što se tiče i finansija i pojačanja. Za sportska pitanja je zadužen moj potredsednik Vladimir Jugović i Sportski direktor Ilija Ivić.

Planovi do kraja ove sezone su nepromenjivi, naš cilj je dupla kruna.
Planovi za budućnost su da već sledeće godine budemo „evropski“ tim, a da do kraja mandata od pet godina, budemo stalni učesnik evropskih takmičenja i da uđemo u Ligu Šampiona.
Isto tako, cilj nam je da dobrim rezultatima u Evropi uđemo u grupu od 30-ak najboljih timova „Starog“ kontinenta.

Za sve je potrebno vreme i strpljenje. Najbitnije je da postavimo dobre temelje, koji će nas voditi ka željenim ciljevima.
Na meni i mojim saradnicima je da obezbedimo menadžment, igrače i uslove, a verujem da ćemo uz sportsku sreću, koja je bitan faktor bez kojeg se ne može, uspeti u našim planovima.“

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://delije-srb.5forum.net

Konferencija novog predsednika
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...::Delije Srbija::... :: FK, RK, KK Crvena zvezda :: ...::FK Crvena Zvezda::...-
Skoči na: